Diferencia entre revisiones de «IQOS E-sigara Fiyatini Bilen Var Mi»

De Cientópolis
Saltar a: navegación, buscar
(Página creada con «Son yıllarda insanların sağlık bilincinin gelişmesiyle birlikte, e-sigara yeni bir konu haline geldi ve iqos e-sigaraların temsilcisidir.İsveç ve Güney Kore'nin n...»)
 
(Sin diferencias)

Revisión actual del 11:16 12 oct 2019

Son yıllarda insanların sağlık bilincinin gelişmesiyle birlikte, e-sigara yeni bir konu haline geldi ve iqos e-sigaraların temsilcisidir.İsveç ve Güney Kore'nin nüfuz oranı oldukça yüksektir, insanlar iqo'ları sokakta her yerde elinde tutabilirler. Tütün kontrolü nedeniyle, satış yok , Vaporesso Renova Zero Pod Elektronik Sigara iqos e-sigaranın fiyatını kim biliyor ? Nereden satın alınır?
IQOS e-sigara fiyatını bilen var mı?
O zaman, Güney Kore'ye olan seyahatim sırasında en son Kore versiyonu 2.4plus'u satın aldım.Genel'de listelendiğimde, onu tanıtmak için bir marketten çalıştım, satın almak yaklaşık 580 yuan.Çok ucuza mal oldu, ancak tedarik kısa vadede. Mağaza onu satın alabilir ve orijinal fiyatı olan RMB'ye eşdeğer bir fiyata satın alabilir. Kendi etini almak isteyen arkadaşlara ihtiyaç var .. Mağaza sadece Kore banka kartlarından ödeme kabul ediyor, bu da sadece nakit ödeme yapılabildiği ve vergi iadesi gerektirmediği anlamına geliyor. Şimdi online alışveriş fiyatı 800 yuan civarında olmalı.

IQOS e-sigaralarının ne kadara mal olduğunu bilen var mı? Günlük kullanım ve temizlik
Birlikte kırmızı bir şarap şişesi aldım ve kişiselleştirdim. Kullanım sırasında kartuşu takın, düğmeye basın ve basılı tutun, ışık yanar ve yanıp söner, ısıtıcının titremesini bekleyin ve sonra lambanın yanıp sönmesi duruncaya, iqos 2.4 beyaz ışık olana ve ısıtma tamamlanıncaya kadar serbest bırakın. Ek olarak, Iqos cesitleri düzlem düzlemine doğrudan çömelmek de mümkündür, kontrol edilmesine gerek yoktur ve kısıtlanmayacaktır. Temizlik genellikle günlük olarak yapılır ve düzenli temizlik de tadı daha iyi hale getirir. Orijinal pakette bir temizleme fırçası ve bir temizleme çubuğu bulunur: Temizleme fırçası temel olarak bir ekrandır ve temizleme çubuğu yalnızca birkaç kez verilir ve birkaç kez kullanılır. Orijinal temizlik bezlerinin yerine çocuk pamuklu çubuk ve alkol satın alınabilir. İç kısmı temizlemek için sert cisimler kullanmamayı unutmayın Kazıyıcıyı kazımak için kulak kaşığı kullandım ve ısıtıcıyı ısıtma çubuğunda üçe kadar kırıncaya kadar, sadece yanlış temizlikten kaynaklanan hasarı bulmak için çizdim.

IQOS e-sigara fiyatını bilen var mı?

IQOS e-Aspire Nautilus elektronik sigara fiyatının ne kadar olduğunu bilen var mı?
Kullanımda, sık sık şarj edilemeyen sorunlarla karşılaşıyorsunuz Bazen şarj kutusunu şarj etmek imkansızdır, bazen şarj kutusu ısıtma çubuğunu şarj edemez. Muhtemelen akım ve gerilim problemlerinden kaynaklanan arıza, aslında, bu hatanın çözülmesi kolaydır, kılavuzda talimatlar vardır, ancak Çince kılavuz olmadığı için, heets parliament çoğu kullanıcı nasıl çözüleceğini bilmez. Aynı anda basılı tutun, güç düğmesi + Bluetooth düğmesi basılı tutulurken, Japonca sürüm basılı tutulurken güç düğmesi + kendi kendini temizleme düğmesidir. Makine, fabrika ayarlarına geri dönme ve sorunu çözme ile eşdeğer olan yeniden başlatılacaktır.

IQOS e-sigara fiyatını bilen var mı?

Kartuşlarla ilgili olarak, farklı bölgelerde kullanılan logolar farklıdır, Japonya'da kullanılan Marlboro'nun fiyatı yaklaşık 300 civarındadır ve Kore'de kullanılan HEETS'in fiyatı yaklaşık 240'tır. Avrupa'da Bailemen kullanımının kesildiği söylenir. Mevcut malların fiyatı şiddetlidir. Aslında, tadına baktım, aslında, paketleme için aynı tadı, satın alma genellikle çeşitli seçenekler sunar .. Şahsen, ucuz bir marka seçmenin uygun olduğunu düşünüyorum.

IQOS e-sigara fiyatını bilen var mı?

İqos e-sigaraların fiyatını bilen var mı? Satın almada fiyat çok farklı değil, ama iqos bir tür ikame sigaradır .. Bir süre sonra, geleneksel sigaralardan kurtuluruz. Gerçekten istifa eden iki kişi var, ben hala sigara içiyorum, elektronik sigara likiti sigarayı bıraktım ve hala kendi sebatını görüyorum.