Diferencia entre revisiones de «IQOS Hong Kong Da Satilacak Mi»

De Cientópolis
Saltar a: navegación, buscar
(Página creada con «IQOS e-sigaraları Hong Kong'dan yönlendirilecek mi?<br>Ülkedeki birçok insan sigara yasağı çıkarıyor, bu da seyahat etmek isteyen birçok arkadaşının sigara iç...»)
 
(Sin diferencias)

Revisión actual del 08:16 6 nov 2019

IQOS e-sigaraları Hong Kong'dan yönlendirilecek mi?
Ülkedeki birçok insan sigara yasağı çıkarıyor, bu da seyahat etmek isteyen birçok arkadaşının sigara içip içmeyeceklerini bilmemesini sağlıyor.Önemli netizenler iqos e-sigaralarıyla seyahat etmek için Hong Kong'a gidebilirmisiniz diye bir mesaj yolladı mı? Siz, iqos e-sigaralarını içeren e-sigaralar Hong Kong'dan toplanacak !

IQOS e-sigaraları Hong Kong'dan yönlendirilecek mi?

Hong Kong'dan Iqos e-sigaraları toplanacak ve Çin'de elektronik sigaralara izin verilecek.
Hong Kong hükümeti, iqos 3 e-sigaraları ve yanmayan tütün iqoslarını ısıtmak gibi diğer yeni sigara ürünlerini tanıtmak, Wells Fargo (click through the following document) üretmek, satmak, dağıtmak veya tanıtmak için izin verilmediğini, ancak sigara içenlerin bu ürünleri kullanmasına hala izin verileceğini belirtti. Ancak, en ucuz Iqos 3 sınır girişinde bireyler tarafından kullanılan donanımlar bile kullanılmayacak şekilde yasaklanmış, binlerce küçük işletme insanı işsiz bırakmış ve muhtemelen yeni bir karaborsa yaratmıştır.

Gıda ve Sağlık Bürosu, bu sigara içme alternatifleri için sigara içme yönetmeliklerini değiştirmeyi teklif ediyor ve ilk duruşmasını 20 Şubat Çarşamba günü yapacak. Bu ürünlerin kullanımı hala yasaldır, ancak bu ürünleri dumansız bir alanda kullanan herkes 1,500 dolar sabit ceza ya da 5.000 dolar ceza alabilir.

IQOS e-sigaraları Hong Kong'dan yönlendirilecek mi?

Hong Kong'dan Iqos e-sigaraları toplanacak ve e-sigara taşımak yasaktır.
Gıda ve Sağlık Bakanlığı genel başkan yardımcısı Bayan Yuan Enmei, "E-sigaraları yasaklarsak, kanunları uygulamak zordur. Kamuya çok fazla sorun getirmek istemiyoruz" dedi. Bu ürünleri taşıyan ziyaretçiler, Hong Kong'a vardıklarında da denetleneceklerdir. Bu ürünleri gönüllü olarak geldiklerinde bir kutuya koymaları gerekir. Bayan Yuan, yeni düzenlemelerin yürürlüğe girmesinden sonra üç aylık bir ödemesiz dönem olacağını vurguladı. Iqos e-sigarası Hong Kong'dan toplanacak olan Bayan Yuan, hareketin gençlerin sigara içme alışkanlıklarını geliştirmelerini ve "tomurcuktaki sorunu öldürmeyi" hedeflediğini belirtti. "Geleneksel tütün kullanıcısı olmayan gençlerin artık bu görünüşte harika alternatiflerden etkileneceklerinden ve elektronik sigara içerek sigara içeceklerinden endişe duyuyoruz." "Halkı korumakla ... sorumluluğumuz var Hijyen, bu ürünlerin Hong Kong'da kök salmasını önleme ve bu kadar popüler olmalarını önleme, önümüzdeki günlerde onlar için çok fazla şey yapamayız "dedi.

IQOS e-sigaraları Hong Kong'dan yönlendirilecek mi?

IQOS e-sigaraları Hong Kong'tan yönlendirilecek ve e-sigara pazarını etkileyecek mi?
Hong Kong Elektronik Sigara Birliği Başkanı Bay Max Chen Manfei, bu düzenlemenin çok hızlı geldiğini ve şirkete zarar verdiğini söyledi. "Hükümetin aceleci bir karar verdiğini düşünüyoruz. Kamuoyu ile istişarelerde bulunmadı" dedi. Yeni kural tasarının açıklanmasından altı ay sonra yürürlüğe girecek. E-sigara satıcıları ve diğer yeni sigara ürünleri, İNDİRİM! IQOS 3 Multi Elektronik Sigara mevcut envanterden kurtulmak için yeterli zamanı olmadığından endişelenmektedir ve her bir satıcının envanter değeri 1 milyon Hong Kong dolarına kadar çıkmaktadır. Bay Chen, bunun binlerce satıcıya ölümcül bir darbe vereceğini söyledi. Iqos e-sigarası Hong Kong’dan ele geçirilecek. "Hükümet, Hong Kong’da yasalar yoluyla belirli bir tür ürünün satılmasını yasaklıyor. Bunun Hong Kong’un serbest pazarına ciddi zarar verdiğini düşünüyorum." Dedi. Gıda ve Sağlık Bakanı Bayan Sophia Chan, "Yönetmelikte boşluklar varsa, boşluğu nasıl dolduracağımızı değerlendireceğiz" dedi. Net bir cevap olmadan, İnternet'in gelişmesinin kolluk kuvvetlerine zorluklar getirdiğini söyledi.

Hong Kong'dan Iqos e-sigaraları toplanacak ve bu haber gerçeği doğrulayacak: Bu nedenle, güvenlik taraması sırasında gereksiz sıkıntılardan kaçınmak için Hong Kong'a seyahat etmek veya iş için seyahat etmek isteyen arkadaşların şanslı olma şansı olmamalıdır. Ancak, Hong Kong sigara içilmeyen alanda olmayan yerlerde de sigara içebilir!