Diferencia entre revisiones de «IQOS Ile 1 YIL»

De Cientópolis
Saltar a: navegación, buscar
(Página creada con «1- İştah gelişti, yiyeceklerden tam zevk alıyorum Dikkatimi çeken bir diğer önemli nokta ise iştahta bir iyileşme. Muhtemelen, çeşitli yanma ve katran ürünleri...»)
 
(Sin diferencias)

Revisión actual del 12:55 6 nov 2019

1- İştah gelişti, yiyeceklerden tam zevk alıyorum Dikkatimi çeken bir diğer önemli nokta ise iştahta bir iyileşme. Muhtemelen, çeşitli yanma ve katran ürünlerini içeren sigara dumanının olmaması, tat alma tomurcukları üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Yemekler şimdi bana daha fazla zevk getiriyor. Tüm bu önemli pozitifler ile, IQOS kullanmanın olumsuz yönlerini bir kenara not etmek gerekir - sürekli daha fazla sigara içmeye başladım.
Duman ya da IQOS'tan çıkan buharın sigara kadar yakıcı olmadığı ve bu kadar farkedilmeyen olmasından dolayı, gadget'ı hem evde hem de arabada kullanmaya daha fazla izin vermeye başladım. Böylece, daha önce günde bir paket sigaradan daha az sigara içtiysem, şimdi sık sık bu normlara yatırım yapmam. Ve bu hem gereksiz masraflar hem de nikotin tüketiminin artmasıdır. IQOS'ta saha olmamasına rağmen, yine de oranınızı arttırmanız pek faydalı değil.
IQOS ile yıl. Kullanım kolaylığı. Bu anlamda, Philip Morris 'IQOS: Kore IQOS ayrıca hem olumlu hem de olumsuz yönleri vardır. Olumlu olanlardan, cihaz oldukça güvenilirdir. Özellikle de en son model. Hem cihaz hem de şarj cihazının bozulmasından dolayı ilk nesil cihazlarla ilgili sık sık şikayetler varsa, şimdi her şey değişti.
İkinci neslin piyasaya sürülmesiyle, anladığım kadarıyla, tasarımda bazı değişiklikler yapıldı ve neredeyse aynı tasarımla, cihazın güvenilirliği önemli ölçüde arttı. Hala benim için çalışıyor.
Aynı zamanda, heets cesitleri [ucuziqosheets.Pro] şirketin durmamaya hazır olması cesaret verici. Üçüncü nesil IQOS 3 cihazının piyasaya sürülmesi, şirketin doğru yönde geliştiğini göstermiştir. Teknik özellikler önemli ölçüde iyileştirildi - tutucunun şarj hızı arttı, hafif titreşim yardımı ile çalışmaya hazır olma sinyalini gösterme işlevi ortaya çıktı.
Ayrıca, tasarım çok daha ilginç hale gelmiştir, bu da cihazınızı çeşitli kapaklar ve pedler kullanarak kişiselleştirme imkanı sunar. Hem cihazın hem de çubukları tutabileceğiniz, arabadaki bir tutucu veya deri düzenleyici gibi kullanımı kolaylaştıran ilave aksesuarlar vardır.
Kullanım konforunu önemli ölçüde artıran IQOS 3'teki en iyi güncellemelerden biri bence kitle birlikte gelen tutucuyu temizlemede yeni bir araç haline geldi. Önceki sürümden daha iyi ve daha etkili bir büyüklük sırasıdır. Aynı zamanda, kırılganlığına dikkat çekmeye değer. Birkaç aylık kullanım ve değersiz hale gelir, heets parliament bu oldukça can sıkıcıdır. Yenisini almak ve eskisini daha fazla kullanmak istemiyorum. Böylece güvenle sarf malzemelerine bağlanabilir. Bir başka olumsuz nokta, farklı nesiller arasında ücretlerin uyumsuzluğudur. Üçüncü kuşak farklı bir bağlantı noktasına (Tip C) sahiptir ve önceki kuşaklardan şarj işlemi bunun için uygun değildir. Bu nedenle, sürekli bir kafa karışıklığım var ve birkaç kez zaten IQOS 3'ü yanımda alıp şarj edemediğim bir duruma girdim, çünkü IQOS 2.4+ kablosu sadece el altındaydı. Kesinlikle ek bir ücret alabilirsiniz, ancak bu işte, evde ve arabada biraz sinir bozucu, Gerçek duman ve e-sigaranın zararı daha büyüktür farklı ücretler bolluğu. Ancak, diğer taraftan, tüm araçlar yavaş yavaş şarj cihazlarını birleştirmek ve standart hale getirmek için çabalıyorlar. Ve çoğu tam olarak C Tipi konektöre gider, bu yüzden, muhtemelen, bu kaçınılmazdır. sonuçlar: Burada her şey basit. I
QOS'u yeni aldığımda, bazılarının sigaradan sigaraya geçmesinin zor İyi Sebep için Kurumsal Anlaşma Dalgalanmaları olduğunu değerlendirmeleri duydum. Benim için, rahat IQOS'a geçiş ve normal sigaraların reddedilmesi sadece kolay değildi. O basitçe göze çarpmıyordu. Bütün bu yıl boyunca sadece bir sigara içtim. Ve duyumlar o kadar nahoş ki bitiremedim. Ondan sonra, onlar hakkındaki düşünceler "genel" kelimesinden kaynaklanmadı.
Bu çuvalı yıllarca nasıl içebildiğim şaşırtıcı. Buna ek olarak, bir şey daha farkettim - eğer IQOS ile bir araya gelirsem, bu zaten sigara içmenin herhangi bir biçimde tamamen durdurulması olacak. Bir daha asla sigaraya geçmeyeceğim. İqos.ua web sitesinde bir hafta boyunca ücretsiz bir IQOS testi sipariş edebilirsiniz. Ponomarev Yuri IQOS - tütün ısıtmak için bir cihaz. Sadece yetişkin sigara içenler tarafından kullanılmasına izin verilir. IQOS'a geçiş tamamen güvenli değildir. Çubuklardaki nikotin bağımlılık yapar.