Diferencia entre revisiones de «IQOS Ve Toksik Etkiler»

De Cientópolis
Saltar a: navegación, buscar
(Página creada con «Palman'a göre, tehlikeli olan tütün ısıtma sisteminin kendisi değil, zararlı maddelerin serbest bırakılması.<br><br>Var olduğuna dair hiçbir şüphem yok (risk...»)
 
(Sin diferencias)

Revisión actual del 10:32 12 oct 2019

Palman'a göre, tehlikeli olan tütün ısıtma sisteminin kendisi değil, zararlı maddelerin serbest bırakılması.

Var olduğuna dair hiçbir şüphem yok (risk - yaklaşık Ed.), iqos 2.4 fiyatlari Ama ne kadar az veya tütünden daha az zararlı olduğunu söyleyemem. Herhangi bir ersatz yöntemi ile tütün veya benzeri karışımların kullanılması, akciğer hastalıkları dahil olmak üzere çeşitli hastalıklara neden olacaktır.

Alexander Palman bir pulmonologdur.
Büyük toksik etkiler
Ayrıca IQOS'un sigaraya bağlı hastalıkların görülme sıklığını azaltıp azaltmadığı konusunda endişeliydik. 360 psikiyatrist-narkolog Alexei Kazantsev ona cevap verdi. Isınma alkol örneğini gösterdi.

Isıtmak alkol zehirlenmeyi uzatır ve emilimini arttırır. Büyük olasılıkla, toksik etki ısıtılmış bir haldeyken çok daha büyüktür (tütün - yaklaşık Ed.)

Alexey Kazantsev bir
psikiyatrist-narkologdur.
Kazantsev, IQOS'un sigaraya verilen zararı azaltmadığından emin. Ona göre, bu tür ısıtıcılar nikotin kullanımını teşvik etmektedir. "Gelecekte, çoğu kimse sigaraya geçebilir. Sigaraları sigara kullananlar elektronik sigara kullanıyorlardı, ne yazık ki periyodik olarak yine de düzenli olarak sigara içiyorlar "diye ekledi.

Karmaşık kimyasal elementler
Yukarıda belirtildiği gibi, gliserol ve propilen glikol çubuklara girer. Şaşırtıcı bir şekilde, bu bileşiklerin yararlılığı ile ilgili "360" sorusu Vape.ru Kirill Kataev şirketinin pazarlama uzmanı tarafından cevaplandı. Uzman ayrıca, IQOS çubuklarında "oldukça geniş bir periyodik tablo" olduğunu belirtti.

"Gıda endüstrisinde propilen glikol ve gliserin kullanılıyor, aynı fırınlarda ise bazı ürünlerde ikame olarak gliserin kullanılıyor. Onları her zaman yiyecek endüstrisinde tüketiyoruz. Kataev, sentetik nikotin de bazı IQOS, Glo türlerinde kullanılıyor. "

Sigara içerken en zararlı olanı karbon monoksittir ve burada ağır elementler de vardır. Her şey sigara ve tütün kalitesine bağlıdır. Vapes ve IQOS en zararlı etkilere sahip, bana öyle geliyor - sadece katran, tütündeki maddeler

Kirill Kataev, Vape.ru'da bir
pazarlamacı.
Ayrıca, "360", muhtemelen tüm elektronik sigara içme cihazlarını kullanan kişileri endişelendiren bir soru ile ilgilenmiştir: kullanıcının elinde patlayabilir mi? Kataev, esigara likit herhangi bir Vaporesso Renova Zero Pod Elektronik Sigara [ucuziqosheets.pro] cihazın arıza yapabileceğini belirtti. Yani, patlamaya gerek yok - basitçe, Vaporesso Elektronik Sigara örneğin yanabilir.

"Telefonlar bile patlıyor. Teknik düzenlemeleri doğru bir şekilde uygularsanız, herhangi bir cihazı kullanmak için güvenlik önlemleri, ilke olarak, hiçbir sorun olmamalıdır "diye açıkladı uzman.

Koku ve Allerji
Belki de, Iqos 3 müşterilerinin ve cihazdan nefret edenlerin görüşleri ile bitirelim.
"Yanık karabuğday kokusu," diye ekledi kız. Birçok kullanıcı IQOS'un kokusundan bahsetti.